אודותי

שלום.

אני שמחה שהבעתם/ן עניין בבלוג שלי.

קוראים לי דנה לוי, ויש בעברי תקופה של זנות. לו יכולתי לתכנן את החיים מחדש – הייתי, כנראה, מוותרת על השלב הזה. אני לא מאמינה ב"כל דבר קורה לטובה". החיים הם די כאוטיים: חלק מיטיב, חלק מזיק וחלק סתמי לגמרי. מה שכן, אני מאמינה שכל דבר בחיים יכול להיות מתורגם למשהו מועיל, לי ולאחרים.

אני רוצה שהבלוג הזה יהיה הדבר המועיל שיצא מתקופת הזנות שלי.

מה יש בבלוג?

זהו מאגר מידע ייחודי מסוגו בשפה העברית. יש פה מאמרים עוסקים בזנות: מאמרי דעה, עובדות היסטוריות, דיווחים אקטואליים, דיווח על תוצאות המחקרים וביקורת על המחקרים, הצגת מודלים חוקיים שונים ועוד. אני מקפידה על הצגת מידע מהימן בלבד (אלא אם מדובר במאמר דעה שלא אמור להיות עובדתי). אני מעדכנת את הבלוג בתדירות די גבוהה, כך שבהדרגה מצטבר כאן לא מעט ידע עבור מי שמתעניין בתעשיית המין.

Legalization

קצת על עצמי.

אני גרה במרכז הארץ עם בן זוגי (המהמם, שעזר לי לבנות את הבלוג ותרם את איבריו לתמונת האילוסטרציה פה), ילדים (המושלמים, לדעתי האובייקטיבית) וחתולים (כי אני רוצה משפחה אבל גם לחיות כמו רווקה הוללת עם 30 חתולים). אני כבר לא כל כך צעירה ולכן לקח לי הרבה זמן להשתלט על הוורדפרס, אבל גם לא ממש זקנה, ולכן עדיין יכולה להקליד ולראות את המסך. אני עובדת בתחום שקשור למידע. לאחרונה התחלתי לצלם ולצייר, במטרה לתרגם את החוויות והמחשבות שלי למשהו ויזואלי. אני עושה את זה, בין היתר, כי אני לא אוהבת לכתוב על חוויות אישיות. זה משהו שמציק לי ברשתות החברתיות: הצפה בחוויות אישיות עד כדי אינפלציה. הנה עוד כמה דברים שאני לא אוהבת:

1. גזענות, אוריינטליזם, שנאת נשים, אייבליזם וכל סוג אחר של עמדה או התנהגות שפוגעים באנשים השייכים לקבוצות מוחלשות.
2. עימותים. אל תנסו לריב אתי, לא אשתף פעולה.
3. תעשיית המין. אני מתנגדת לתעשיית המין ותומכת במודל הנורדי (יש עליו הסבר בכמה מאמרים בקטגוריית חוק ומשפט).
4. החופשות הארוכות של מערכת החינוך, אם אתם הורים אתם בטח יודעים למה.

כדי לא להישמע מרירה מדי, אציין גם כמה דברים שאני אוהבת.

1. אוכל ומנוחה, במיוחד אם האוכל הוא בשעות הלילה והמנוחה היא בשעות היום. כיף לדפוק את המערכת.
2. קפה ובתי קפה.
3. שדות תעופה בטיסות קונקשן. אוהבת את המרחב המפורז שבו כבר לא חייבים לענות לשיחות עבודה, אבל עדיין לא חייבים ליהנות מהטיול.
4. את המשפחה והחברות שלי. סובבים אותי אנשים מדהימים.

ויותר מכל אני אוהבת כשקוראים אותי, אז מוזמנים לשמור את הלינק ו/או להירשם לעדכונים.