מי אתם, סרסורים חוקיים?

בכל הנוגע למעמד תעשיית המין, מדינת נבאדה שונה משאר מדינות ארצות הברית. בעוד שברחבי ארה"ב כולה הזנות, הסרסרות והזנאות מהוות כולן עבירות פליליות – בחלק ממחוזותיה הכפריים של נבאדה מוסדה תעשיית המין בשנת 1971. כיום, ניתן לעבוד ולאף העביד בזנות באופן חוקי לגמרי – בתנאי שהדבר נעשה בבורדל הפועל ברישיון באחד מהמחוזות הללו, ורק שם.

 PIMP

לאחרונה, הצביעו תושבי המחוז ליון לטובת ביטול מיסוד הזנות. האיסור צפוי להיכנס לתוקף בנובמבר 2018. הרפובליקאי דניס הופ, כוכב ריאליטי בעבר, סרסור חוקי בהווה ועבריין בעתיד הקרוב, הגיב לכך בצער: "[תעשיית מין] זה עסק מלוכלך, מגעיל, טובע בסמים – עד שהוא הופך לחוקי". הוא לא מסביר מה קורה בתעשיית המין החוקית, אבל משלטי הבחירות שלו ניתן להבין שהיא הופכת לענף הוגן עם תנאי עבודה מצוינים.

למרבה הצער, המציאות אינה עולה בקנה אחד עם טענותיו של הופ. בימים אלה, ה"אזרח למופת" הופ נחקר בחשד לאונס אחת הנשים שעבדה אצלו בבורדל, להפרת חוקי הגירה ולסחר בבני אדם. זה כנראה לא מטריד מספיק את העיתונות הזרה והישראלית, אשר בקושי מזכירה את החקירה אך סוקרת בהרחבה את סיפוריהן האישיים של שתי נשים מהבורדלים של הופ, המרוצות מחייהן, לפחות לפי עדותן. מוזר שעם תנאים טובים כל כך מתקשה הופ למצוא די נשים בנבאדה עד כדי כך, שהוא נאלץ לפנות למחוזות הסחר בבני אדם.

https://www.bbc.com/news/stories-45486174
https://www.themarker.com/wallstreet/.premium-1.6533684

אודות המחבר

השארת תגובה